Video: Speeltuin Boatex 2024
Wanneer eBay in 1996 is begonnen, was het enige beschikbare formaat veilingen. De site is in de loop van de tijd ontwikkeld en vandaag zijn veilingen niet de beste manier om items op eBay te verkopen. Naarmate de tijd doorgaat, beweegt eBay meer naar een retail type formaat, die zwaar concurreren met Amazon voor zaken. eBay is meestal een "buy it now" -site, duw gratis verzending en heeft de eBay Money Back Guarantee toegevoegd om te concurreren met Amazon's liberale retourbeleid.
Nadelen van veilingen
Veilingen zijn dood op eBay. Tenzij u een echt zeldzaam of zeer verzamelbaar artikel verkoopt, of iets beperkt in aantal zoals evenementkaarten, werken veilingen niet zoals ze vroeger waren. Een reden hiervoor is het gevoel van urgentie van kopers. Ze willen 7 dagen niet wachten tot een veiling eindigt. Kopers hebben het artikel meteen nodig en als ze het niet snel op eBay kunnen krijgen, gaan ze naar Amazon en kopen ze met het Prime-lidmaatschap en 2 dagen garantie. Enkele andere redenen veilingen zijn geen goed idee op eBay:
Gebrek aan indexering op Google is nog een nadeel van veilingen. Voor verkopers die hun eBay-winkel als een steen en mortel uitvoeren, met al hun inventaris te koop te allen tijde, is het indexeren op Google een goede zaak. Maar veilingen leven niet lang genoeg om te indexeren op Google om te gebeuren. Veilingen lopen in 3, 5, 7 of 10 dagen. Het duurt meestal 30 dagen om iets op Google te laten zien.
Beperkte zichtbaarheid. De juiste persoon ziet het artikel niet binnen de veilingstermijn van 3-, 5-, 7- of 10-dagen. Als een koper die op een item zou boden, niet online is vanwege een reis of een andere reden, kunnen zij niet op het item bieden. Veilingen bereiken niet een groot aantal mensen, zoals een vaste prijsnotering over een bepaalde periode zou hebben.
Denk er zo over: een detailhandelaar plaatst geen item op de plank gedurende 7 dagen. Het is meestal daar voor maanden tegelijk. De kans op een verkoop van een object wordt sterk verhoogd wanneer de duur van de aanbieding langer is.
Gebrek aan automatisering. Veilingen moeten worden beheerd. Als een item onverkocht is, moet de verkoper beslissen wat er te doen is. Laat het in de onverkochte objectmap los, maak het opnieuw of verwijder het. Hoewel er enkele automatiseringsvoorkeuren zijn voor het beheren van veilingen, zijn ze over het algemeen een tijdje om te beheren.
Slow Payment. Veilingkopers kunnen hun tijd betalen voor maximaal 4 dagen. Dit is verergerend maar een onderdeel van het systeem. En als kopers op meerdere items van dezelfde verkoper bidden en een gecombineerde factuur willen hebben, moet de verkoper wachten tot alle veilingen zijn overgegaan om de factuur naar de koper te sturen voor de uiteindelijke betaling.
Voordelen van vastprijsvermeldingen
Vaste prijslijsten zijn hetzelfde als een in het winkelmandje verkochte item dat onmiddellijk kan worden gekocht, snel verzonden en er is geen prijsverhoging.Deze optie is aantrekkelijk voor kopers vanwege de snelheid van levering, en aantrekkelijk voor verkopers om deze redenen:
Meer automatisering. Vaste prijslijsten zijn zoals voorraad bij een gewone winkel. Alles is te koop op elk moment.
Wanneer een verkoper een eBay-winkel heeft, kunnen ze een functie genaamd Good Til Canceled, GTC gebruiken. Bij GTC worden artikelen om de 30 dagen automatisch vernieuwd. Dit maakt het beheer van een winkel meer geautomatiseerd. Lijsten kunnen worden aangepast aan de Bulk Editor, waardoor globale wijzigingen in de lijsten makkelijk en snel zijn.
Beste aanbod. Met vaste prijslijsten kunnen verkopers de beste aanbiedingskenmerken inschakelen, zodat shoppers aanbiedingen kunnen indienen voor de overweging van de verkoper. De verkoper heeft volledige controle om het aanbod te accepteren, af te wijzen of tegen te gaan. Beste aanbieding biedt kopers een gesprek met de verkoper om te beginnen en te onderhandelen.
Markdown Manager. Deze functie geeft verkopers de mogelijkheid om de verkoop te laten uitvoeren. Verkopers kunnen items in een categorie of met een trefwoord met een bepaald percentage markeren. Markdown Manager kan 200 advertenties tegelijkertijd tegemoet komen.
Onmiddelijke betaling. Niet-betalende bieders zijn het grootste gedoe met veilingen.
Vaste prijs en GTC kunnen de directe betalingsfunctie bevatten. Een koper kan op de knop Koop nu klikken, maar het item blijft beschikbaar voor iemand anders om te kopen totdat het is betaald. Als het artikel op het beste aanbod verkoopt, gaat de onmiddellijke betalingsoptie weg.
Bijgewerkt door Suzanne A. Wells op 31 augustus 2017.
Huisverkoopprijs (hoe kies je de juiste prijs)
Het geheim om het juiste te plukken Verkoopprijs voor uw huis hangt af van verschillende factoren. Hoog of laag, ofwel de verkoopprijs voor uw huis is misschien verkeerd.
Uw object verkopen tegen een vaste prijs op eBay
Uw object verkopen tegen een vaste prijs: hoewel het meest zichtbaar is eBay-objectvermeldingen worden grotendeels weergegeven in het veilingformaat. Er zijn andere formaten beschikbaar voor verkopers die tegen een vaste prijs willen verkopen.
Kiezen tussen veilingen op eBay en aanbiedingen met vaste prijs
EBay-veilingen, vaste prijs, beste aanbieding en goede tot geannuleerde aanbiedingen hebben allemaal verschillende voor- en nadelen. Kies het juiste type lijst.